Ветеринарні послуги

МЕРЕЖА КЛІНІК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ «ВЕТ-ПЛЮС»

Фахівці клініки якісно і недорого здійснюють терапевтичне та хірургічне лікування.

hirurgiya

Лікарі нашої ветеринарної клініки готові виїхати до Вас додому, щоб надати допомогу хворій тварині або прийняти пологи у собаки чи кішки. Окрім лікувальних заходів ми проводимо профілактичні та гігієнічні процедури: дегельмінтизацію, вакцинацію, чищення зубного каменю, гігієнічні стрижки та багато іншого.
strizgki

Ми цінуємо Ваш час і не хочемо змушувати Вас та Ваших вихованців сидіти у довгих чергах. Записавшись на прийом, Ви позбавите себе цієї незручності. Бувають випадки, коли тварина потребує термінової допомоги — у цій ситуації ми готові прийняти Вас негайно.

zuby

ПЕРЕЛІК ВЕТЕРИНАРНИХ ПОСЛУГ:

 1. Прийом та консультація;
 2. Вакцинація та чіпування;;
 3. Ультразвукова діагностика;
 4. Інструментальні дослідження;
 5. Лабораторні дослідження;
 6. Терапевтичні маніпуляції;
 7. Дерматологія;
 8. Офтальмологія;
 9. Онкологія;
 10. Кардіологія;
 11. Стоматологія;
 12. Анестезія;
 13. Хірургичні маніпуляції;
 14. Хірургичні операції;
 15. Пластична хірургія;
 16. Ортопедія;
 17. Лікування екзотичних тварин, гризунів, птиць, тощо;
 18. Виклик ветлікаря на дім;
 19. Фізіотерапія;
 20. Гігієничні стрижки котів та собак;
 21. Діагностика;
 22. Вірусні захворювання дрібних домашніх тварин.

Ціни на ветеринарні послуги затверджені у відповідному прайс-листі та знаходяться на кожній з філій. Дізнатися більш докладну інформацію про кожну процедуру, види лікування, вартість послуг, акції, що діють, записати Вашого вихованця на прийом Ви зможете в телефонному режимі у адміністратора, або запишіться на прийом, за посилання нижче і виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger):
https://taplink.cc/vetpluszp1

Електронна пошта:
vetpluszp1@gmail.com

lechenie

ЗООТОВАРИ

Щоб Ваш домашній улюбленець завжди був здоровий, ситий і задоволений, ми пропонуємо Вам за доступними цінами великий вибір якісних кормів, вітамінних комплексів для собак, кішок, гризунів і птахів.

У наших відділеннях зоотоварів Ви також зможете знайти одяг для тварин, гігієнічні наповнювачі, нашийники, повідці, іграшки та багато іншого. У нас широкий вибір усієї необхідної продукції, яка покликана полегшити зміст, виховання та догляд за вашими улюбленими вихованцями.

Асортимент всієї продукції підібраний таким чином, щоб максимально задовольнити потреби та запити братів наших менших, Крім того, ми постійно його оновлюємо – ви можете вибрати все лише найкраще та найсвіжіше для своїх улюбленців! Можливо замовити товар, якщо його не виявиться в наявності.

tovary