МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ І ЛІКУВАННЯ, ЯКІ ЗАСТОСУВУЮТЬСЯ У МЕРЕЖІ ВЕТКЛІНІК «ВЕТ-ПЛЮС»:

Ветеринарні клініки «ВЕТ-ПЛЮС» насамперед це колектив кваліфікованих та досвідчених фахівців ветеринарної медицини, індивідуальний професійний підхід та доброзичливе ставлення до Вас та ваших вихованців, а також помірні ціни.

Матеріально-технічна база ветеринарних клінік «ВІТ-ПЛЮС» відповідає всім необхідним сучасним ліцензійним вимогам (копії ліцензій можна переглянути в розділі – «документи»).
При профілактиці, діагностиці та лікуванні захворювань тварин ми використовуємо багаторічний досвід, сучасні ветеринарні препарати, інноваційні методи діагностики, профілактики та лікування.

БІОХІМІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ КРОВІ

Біохімічне дослідження крові проводиться за перевіреною технологією на відповідних хімічних аналізаторах, які найбільш застосовуються на ветеринарному ринку.

УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА (УЗД).

Одним із основних методів обстеження дрібних тварин є УЗД. Ветеринарний лікар за допомогою ультразвукового апарату може підтвердити (спростувати) передбачувані захворювання органів черевної порожнини та призначити необхідне відповідне лікування.

Переваги провдення УЗ діагностики:

 • дослідження за допомогою апарату УЗД доступніше та дешевше таких методів, як магнітно-резонансна або комп’ютерна томографія;
 • ветлікар-фахівець має можливість обстежити внутрішні органи тварини, не завдаючи їй болю;
 • висока інформативність;
 • можливість спостереження в режимі реального часу;
 • відсутність шкідливих впливів на організм хатнього улюбленця;
 • можливість багаторазового застосування протягом короткого часу;
 • за необхідності ветлікар може виконувати ультразвукове дослідження внутрішніх органів тварини кілька разів протягом дня;
 • процедура виконується без пошкодження шкірних покривів;
 • відсутність протипоказань.

Підготовка вихованця до УЗД: при необхідності екстреного проведення обстеження тварини, підготовка, як правило, полягає у вибриванні вовни в зоні дослідження.

Якщо УЗД проводиться планове (за записом), домашнього улюбленця бажано підготувати до процедури заздалегідь: за 24 години до призначеного часу процедури необхідно дати тварині 2 таблетки активованого вугілля (за 6 годин і за 3 години повторити). Бажано дослідження проводити при заповненому сечовому міхурі тварини.

ЭЛЕКТРОКАРДІОГРАФІЯ

Електрокардіографія є одним з основних методів дослідження серця та діагностики захворювань серцево-судинної системи.

Метод є абсолютно безболісним та безпечним. ЕКГ дослідження найчастіше проводиться у стані спокою.

УЛЬТРАЗВУКОВИЙ СКАЛЕР

Для видалення зубного каменю, нальоту та бляшки, а також різних пігментацій у нашій клініці використовується ультразвуковий скалер. Він безпечний та безболісний!

МІКРОСКОПІЧНІ МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ

Мікробіологічна діагностика включає приготування мазків та препаратів для мікроскопування:

 • мазок для визначення сприятливих термінів для в’язки тварини;
 • мазок крові для виявлення піроплазмозу;
 • мазок на виявлення вушного кліща (отодектоз);
 • зішкріб шерстного покриву на наявність грибкових та шкірних захворювань (мікроспорія, демодекоз, дерматити та ін.).

ЧИПУВАННЯ

Чіпірування – це легкий у застосуванні, що йде згодом, безболісний і безпечний метод ідентифікації тварин, який існує у світі вже понад двадцять років. Практично вся Європа чіпірує хатніх тварин, і це вже стало такою ж нормою і загальноприйнятим, як і їхня вакцинація проти сказу, тобто обов’язково для всіх хатніх улюбленців.

Електронна ідентифікація тварин (чипування) – кішок, собак, екзотичних тварин, птахів, риб та ін – являє собою імплантацію під шкіру тваринного мікрочіпа, що містить унікальний індивідуальний 15-значний номер, який залишається з ним протягом усього його життя (більше подробиць на сайті www.tracer.com.ua).

У клініці ми надамо ветеринарну допомогу дрібним домашнім та екзотичним тваринам: собакам, кішкам, кроликам, тхорам, морським свинкам, хом’якам (та іншим гризунам), а також птахам та іншим екзотичним тваринам.

Вам клініка пропонує широкий спектр ветеринарних послуг. Лікарі виконають все необхідне для встановлення точного діагнозу, нададуть терапевтичну та хірургічну допомогу.

Для здорових тварин у клініці проводиться диспансеризація та вакцинація, лікарі дадуть відповіді на будь-які питання щодо: догляду, годівлі, утримання, виховання, вакцинації, подальшої профілактики різних захворювань Ваших вихованців.

До Ваших послуг лікарі ветеринарної медицини з великим професійним стажем та добрим серцем. Можливі консультації спеціалістів вузького профілю (стоматолог, дерматолог, офтальмолог, тощо). Ми пропонуємо оптимальні та ефективні схеми лікування.

У клініці проводяться операції різних ступенів складності та пластичні операції.

Для Ваших вихованців представлений широкий асортимент зоотоварів: корми (дієтотерапія), вітаміни, засоби догляду, гігієнічні наповнювачі, шлейки, нашийники, повідці, намордники, іграшки, ласощі, одяг для собак та багато іншого.