Симптоми, причини та методи лікування захворювань сечового міхура у собак

За нашими спостереженнями патології сечового міхура досить часто зустрічаються у собак і вони нерідко пов’язані з інфекційною природою захворювання, або сечокам’яною хворобою.

Cеча збирається в сечовому міхурі, і при його наповненні, м’язи напружуються і це подає собаці «сигнал»: внаслідок чтого виникає позив до сечовипускання. Закупорка сечівника (в тому числі каменем або новоутворенням) може порушити ці сигнали, а інфекція викликає роздратування і біль.

Можливі симптоми захворювань сечового міхура у собак — утруднене сечовипускання, часті позиви до нього, виділення сечі в дуже малих кількостях або навіть зовсім безрезультатні спроби сечовипускання. Іноді відзначаються розтягнення черевної стінки і больові відчуття, а у важких випадках — втрата апетиту або блювання.

При захворюваннях сечового міхура ветеринарний лікар може, зокрема, встановити собаці катетер для відведення сечі до визначення причин порушень. Повна закупорка сечовивідних шляхів може привести до летального результату, оскільки собака не зможе позбавлятися від відходів життєдіяльності. У подібному випадку ветеринарний лікар може порекомендувати хірургічне втручання. Лікар також може призначити лікарські препарати і зміну раціону; це допоможе впоратися з проявами захворювання в майбутньому.

Запишіться на прийом або задайте питання 👩⚕️🏥ветлікарю, для цього натисніть на посилання нижче 👇 і виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger):
https://taplink.cc/vetpluszp1

Можливо Ви шукали інформацію щодо: лечения заболевания мочевого пузыря у собак; Цистит у собаки — симптомы и лечение; Лечение цистита у собаки; цистит у собак лечение антибиотики; Как долго лечится цистит у собак?