Діагностика та лікування ентропіону у котів

Кішка прижмурює очі? Є запалення на очах у Вашого хатнього улюбленця? За якими ознаками можна визначити, що у кішки чи кота — заворот вік?

Ветеринарний лікар Альона Федорівна Ушакова. Кліничний випадок лікування ентропіону у ветклініці ВЕТ-ПЛЮС.

Дана патологія очей у кішок не рідко носить односторонній характер, але може бути і на двох очах відразу. Клінічні ознаки схожі з проявами завороту вік у собак. При даному захворюванні ми спостерігаємо рогівковий синдром, тобто стан, характерний при роздратуванні рогівки: очі постійно або періодично прижмурені, спостерігається сльозотеча.

Щоб поставити правильний діагноз, ветеринару-офтальмолога не потрібно дуже багато складних тестів. Заворот вік у кішок виявляється при уважному огляді. Нерідко шкіра біля ока, або шерсть, загорнута всередину, натирає роговинну оболонку ока, що призводить до появи виразки рогівки або кератиту.

Існує тільки один спосіб лікування завороту вік у кішок — хірургічна операція (пластика). Суть операції полягає у видаленні зайвої шкіри і накладенні косметичного шову. Все робиться так, щоб ребра вік зайняли ідеально вірне положення. Операція проводиться під загальною анестезією. Тварина має 12-14 годин перед операцією бути витримано на голодній дієті.

Запишіться на прийом або задайте питання 👩⚕️🏥ветлікарю, для цього натисніть на посилання нижче 👇 і виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger):
https://taplink.cc/vetpluszp1

Можливо Ви шукали інформацію щодо: операция заворот век у кошек цена, заворот век у кошек техника операции, как лечить заворот век без операции, заворот века у кота фото, заворот век у кошек отзывы,
заворот века у кошки лечение