Профілактика захворювань очей у котів

Очі вашого хатнього улюбленця — це найніжніший і беззахисний орган, на який спрямована дія агресивного впливу зовнішнього середовища. Саме тому він вимагає з Вашого боку підвищеної уваги та турботи.

Хвороби очей у кішок зустрічаються дуже часто, вони можуть мати екзогенну причину – інфекційну чи травматичну, або ендогенну – пов’язану із патологічним станом органів чи систем організму.

Основними причинами запалення очей є:

  • це породна схильність;
  • вплив зовнішніх факторів (попадання вовни, пилу, смітинок, травми очей).

Якщо вчасно не розпочати лікування, запалення надалі може призвести до серйозних проблем з очима, тому я тільки Ви помітили в куточках очей і на повіках темні скоринки, а під очима — доріжки від сліз, значить запалення вже почалося і настав час, не відкладаючи, розпочинати лікування.

Існує дуже багато препаратів, які допоможуть при лікуванні захворювання, так і для його профілактики. Обов’язково вивчіть інструкції перед використанням та отримайте консультацію ветеринарного лікаря! Позитивний ефект має також прийом імуностимулюючих препаратів і вітамінів – вони підвищують стійкість котів до очних інфекцій.

Запишіться на прийом або задайте питання 👩⚕️🏥ветлікарю, для цього натисніть на посилання нижче 👇 і виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger):
https://taplink.cc/vetpluszp1

Можливо Ви цікавились: Болезни глаз у кошек, Конъюнктивит у кошек, Болезни глаз кошек, ветклиниказапорожье, ветеринарнаяклиниказапорожье, ветеринарнаяклиника