Причини привести собаку на прийом до ветеринара-стоматолога

Домашні тварини часто страждають від хвороб ротової порожнини, це завдає їм певного дискомфорту та погіршує якість життя. Зберегти вашому улюбленцю зуби та ясна допоможе ветеринар-стоматолог, важливо лише регулярно та своєчасно приходити до нього на прийом.

Отже, 5 причин привести собаку на прийом до ветеринара-стоматолога:

  • Лікування карієсу. У собаки, як і в людини, відбувається руйнування зубної емалі та дентину, що провокує утворення порожнини.
  • Зняття зубного каменю та нальоту. Зубний камінь у собаки утворюється за відсутності чищення зубів. М’який зубний наліт поступово твердне і стає скам’янілістю.
  • Лікування ясен. Гінгівіт та пародонтит, при яких запалюються тканини, а також пародонтоз – патологія, пародонта та кісткової частини, потребують відповідної терапії.
  • Відновлення нормального прикусу. Порушення прикусу та аномальне розташування зубів завдає собаці неприємних відчуттів.
  • Видалення пухлин у порожнині рота. Розростання тканини ясен, що закриває зуби та призводить до великих патологій, потребує оперативного втручання.

В подальших публікаціях ми детально поговоримо про кожну з цих причин більш детально. Кваліфікований ветеринар-стоматолог у місті Запоріжжі — Олена Богданівна Журба, фахівець з великим досвідом роботи, успішно усуває навіть серйозні патології, повертаючи вихованцю радість життя.

Ветеринарна клініка Вет-плюс дбає про здоров’я ротової порожнини ваших улюбленців. Для цього ми маємо необхідне обладнання, інструменти та засоби. Важливо лише своєчасно привести собаку до стоматолога, який також дасть важливі рекомендації щодо догляду за зубами та яснами.

Запишіться на прийом або задайте питання 👩⚕️🏥ветлікарю, для цього натисніть на посилання нижче 👇 і виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger):
https://taplink.cc/vetpluszp1

Можливо Ви шукали: ветклиниказапорожье, ветеринарнаяклиниказапорожье, ветеринарнаяклиника, лечение кариеса у собак, снятие зубного камня и налета у собак и котов, ветеринарная стоматология.