Демодекоз – захворювання, спричинене підшкірним кліщем.

Осінь це час коли відбуваються загострення захворювань не лише у людей, а й у тварин. Наприклад, у собак, піздня осінь це період, коли може початися, або загостритися демодекоз – захворювання, спричинене підшкірним кліщем.

Дослідження проводить лікар ветеринарної медицини Альона Ушакова

Кішки хворіють на демодекоз набагато рідше. Через генетичну схильність частіше схильні до цієї напасті собаки гладкошерстих порід, особливо бульдогоподібні: бультер’єр, бульдог, стаффорд та інші, але і для тварин інших порід і дворняг також є ризик захворіти.

Як розпізнати хворобу: на вухах, на губах чи навколо очей з’являються залисини, вони безболісні і не турбують собаку. Потім все тіло під шкірою собаки навпомацки стає немов посипаним крупою і з’являються дрібні болячки. Потім все тіло під шкірою собаки навпомацки стає немов посипаним крупою і з’являються дрібні болячки.

Далі, без лікування, настає активна стадія хвороби: починається сильний свербіж і тіло тварини покривається плямами, що мокнуть, хвороба ускладнюється грибком і золотистим стафілококом. Собака стає млявим, втрачає апетит, багато п’є і страждає від сверблячки. Без лікування тварина може померти.

Запишіться на прийом або задайте питання 👩⚕️🏥ветлікарю, для цього натисніть на посилання нижче 👇 і виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger):
https://taplink.cc/vetpluszp1

Можливо Ви шукали: Демодекоз (Подкожный клещ) у собак, Как лечить подкожный клещ?, Лечение демодекоза у собак, ветклиниказапорожье, ветеринарнаяклиниказапорожье, ветеринарнаяклиника