Наскільки часто треба підтригати кігтики собаці та як правильно це виконати?

Зазвичай собака сточує кігтьову пластинку під час прогулянок на вулиці, особливо це ефективно на жорсткій поверхні, наприклад на асфальті. В тому випадку, коли навантаження неповне, то кігтики можливо будуть відростати швидше, ніж втичати сточуватися.

Якщо песик стоїть на прямій поверхні, то кігтики не повинні зачіпати підлоги і особливо не повинні доводити до загрозливого розташування пальчиків. Це особливо важливо для кутят, тому що подовжений кігтик може привести до неправильно зростаючих кісточок.

Крім цього при відростанні кігтьової пластинки кровоносна судина, що забезпечує її, теж робиться витягнута і при обрізанні аж до правильної довжини можна пошкодити його та доставити біль Вашому вихованцю.

З метою обрізання кігтів чотирилапим вихованцям в домашніх умовах необхідно купити особливий кігтеріз (вони виготовляються різних габаритів та варіацій) або зверніться за ветеринарною допомогою до ветлікаря.

Запишіться на прийом або задайте питання 👩⚕️🏥ветлікарю, для цього натисніть на посилання нижче 👇 і виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger):
https://taplink.cc/vetpluszp1

Можливо Ви цікавились: Как правильно подстричь когти собаке: советы ветеринаров, Как правильно подстричь когти собаке, Как правильно обрезать когти собаке, Как стричь когти собаке?