Зберегти шерсть чистою і сухою в дощову погоду допоможе одяг і взуття для собак

Вийти на прогулянку в місто з нечесаним і нестриженим вихованцем для господаря все одно, що самому бути в брудному одязі. Акуратно підстрижені, охайні і доглянуті тварини вже давно ні в кого не викликають подиву, адже це не примха, а справжнісінька необхідність.

Зберегти шерсть чистою і сухою в дощову погоду допоможе одяг і взуття для собак з непромокаючої тканини, наприклад, комбінезон, який зігріє і захистить собаку від дощу і бруду. В такому випадку її не потрібно буде купати після кожної прогулянки.

Восени собаки починають інтенсивно линяти, тому в цей час року їх потрібно вичісувати кожен день. Разом з відмерлої шерстю буде віддалятися і бруд, яка на ній осіла. Така нескладна процедура допоможе підтримувати вихованця в чистоті і запобіжить його часте миття.

Ми рекомендуємо використовувати професійну лінію косметику для хатніх улюбленців, детальніше читайте про шампуні для собак, про кондиціонер та про домашню лінію косметики для тварин.

Запишіться на прийом або задайте питання 👩⚕️🏥ветлікарю, для цього натисніть на посилання нижче 👇 і виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger):
https://taplink.cc/vetpluszp1