Які заходи необхідно провести з собакою перед поїздкою на дачу?

  • Навесні і восени, як правило, проводиться планова дегельмінтизація (собакам та котам дають препарати від глистів).
  • Потрібно перевірити термін щорічної вакцинації та завчасно зробити вакцинацію, тому що будь-яка дика тварина може бути переносником сказу. А наприклад, пиття води з стоячих водоймів, або з калюжі може призвести до зараження тяжким захворюванням — лептоспірозом. Якщо вирогідні контакти з бродячими тваринами то потрібно зробити також щеплення від грибкових захворювань: стригучий лишай, трихофітія та інші.
  • Обов’язково здійсніть обробку Вашого улюбленця від блох і кліщів, тому що зовнішні паразити можуть поширювати такі небезпечні захворювання як піроплазмоз, хвороба Лайма, дипилидиоз (огірковий ціп’як) і ін. Блошина інвазія може привести до розвитку алергічного дерматиту.

Запишіться на прийом або задайте питання 👩⚕️🏥ветлікарю, для цього натисніть на посилання нижче 👇 і виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger):
https://taplink.cc/vetpluszp1

Можливо Ви шукали: обработка собак от клещей, капли от клещей для собак, капли от клещей для собак инструкция, капли от клещей для собак отзывы