Механічна чистка зубного каменя у собак і котів.

Ви помітили у свого хатнього улюбленця зубний камінь чи неприємний запах з ротової порожнини? Але, при цьому не звертаєтеся до ветлікаря, тому що боїтеся зайвий раз робити наркоз, внаслідок вже немолодого віку? А чи можна зняти зубний камінь без наркозу, якщо собака досить спокійна?

Механічно зняти відкладення зубного каменя можнливо, звісно що це буде менш ефективно, ніж при використанні ветеринарним фахівцем ультразвукового скейлера.

  • При ручному знятті каменя, поверхня зуба залишається жорсткою, тому на неї швидше нашаровуються нові відкладення.
  • При ультразвукової чищенні проводиться: санація піддесневого простору, полірування спеціальними пастами, яка дозволяє зробити поверхню емалі максимально гладкою, що уповільнює акумуляцію нальоту.
  • Власникам котів і собак потрібно пам’ятати про необхідність регулярного чищення зубів для запобігання накопичення м’якого нальоту і подальшої його мінералізації.
  • Що стосується проведення наркозу, то ми проводимо попереднє обстеження і підготовку пацієнтів зниження анестезіологічного ризику, а також застосовуємо ліцензійні сучасні препарати з високим ступенем безпеки.

Запишіться на прийом або задайте питання 👩⚕️🏥ветлікарю, для цього натисніть на посилання нижче 👇 і виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger):
https://taplink.cc/vetpluszp1

Можливо Ви шукали: чистка зубов собаки, чистка зубов у кота, чистка зубов у кошки, ветклиники Запорожье, ветеринар, ветеринарная стоматология, запах из пасти у собаки, консультация ветеринара.