Небезпека золотої осені для собак

Багато собак дуже люблять осіннє листя. Вони з ними граються, пірнають у них із головою або розривають їх носом. Власникам потрібно бути особливо уважними, тому що під час гри собака може поранитися. В осінній листви можуть ховатися три основні небезпеки для чотирилапих вихованців.

  • Гострі предмети

Під осіннім листям можуть ховатися уламки скла, дріт, арматура або інші небезпечні предмети. Найчастіше, згрібаючи листя в купу, згрібають інші предмети, що лежать на землі. Ці предмети можуть зашкодити собаці. Власникам потрібно уважно оглядати місця вигулу та спостерігати за твариною в процесі гри.

  • Неїстівна або отруєна їжа

Власник не відразу може помітити той чи інший предмет, який ховається за листям, але прекрасний нюх собаки не дозволить вихованцю пропустити щось їстівне. Крім того, що улюбленець може заразитися гельмінтами або підхопити інфекційне захворювання, з’ївши знайдений продукт, це може бути небезпечним для життя, оскільки догхантери можуть підкидати отруйні ласощі. Якщо ви помітили, що собака щось намагається підняти з-під листя, негайно відберіть об’єкт, який зацікавив.

  • Блохи та кліщі

Деякі помилково вважають, що кліщі та блохи неактивні в осінній період. Але це помилка. Якщо температура опускається нижче 5-10 ° тепла, вони можуть впасти в сплячку, але осінь багата на теплі дні і комахи можуть оживати і чекати вашого улюбленця в осінньому листі. Щоб уникнути зустрічі з ними, регулярно обробляйте собаку від паразитів та уважно оглядайте її після прогулянки.

Незважаючи на те, що валятися у листі не завжди безпечно, не відмовляйте собаці в цьому задоволенні, просто будьте уважні на прогулянці в осінній період.

Запишіться на прийом або задайте питання 👩⚕️🏥ветлікарю, для цього натисніть на посилання нижче 👇 і виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger):
https://taplink.cc/vetpluszp1