Вітаміни для собак: що давати восени

Вибрати препарат із усього різноманіття варіантів буває складно. Тому виникає питанння, коли та які вітаміни давати собакам зі зміною сезону?

За нашою думкою, майже кожному організму кожного хатнього улюбленця, особливо собаці великої породи періодично потрібна вітамінна підтримка, яка саме звісно залежить від:

  • віку;
  • рівня фізичних навантажень;
  • особливостей породи;
  • хронічних проблем зі здоров’ям;
  • історії хвороби, тощо.

Ми завжди рекомендуємо підтримувати вихованців у міжсезоння – це час перебудови організму на новий режим. Вітамінізація в цей період сприятливо позначається на наших вихованцях. Особливо потрібні вітаміни власникам тих собак, яких годують «натуралкою» (їжею, яку господарі готують самі). Тим же, хто харчується готовим кормом, добавки зазвичай не потрібні. Якщо йдеться про корми преміум-класу, все необхідне тварини отримують із їжею.

Враховуйте раціон вихованця, його вік: молодим собакам частіше потрібно кальцій та вітамін D, дорослим та літнім – мультивітаміни та препарати 8 в 1.
Зважайте на особливості породи: безшерстим і короткошерстим потрібні вітаміни А і Е, а вихованцям з кучерявою вовною — ще й кератин і вітаміни групи F.

Уважно вивчайте компоненти та вибирайте вітаміни, виходячи з потреб тварини.
Звертайте увагу на стан та поведінку собаки. Якщо вихованець виглядає млявим, їсть траву чи землю, у нього виникли проблеми зі шкірою чи вовною — привід проконсультуватися з ветеринаром.

Запишіться на прийом або задайте питання 👩⚕️🏥ветлікарю, для цього натисніть на посилання нижче 👇 і виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger):
https://taplink.cc/vetpluszp1

Можливо ви шукали: витамины для собак, витамины для собак для иммунитета, витамины для собак для шерсти