Чищення зубів у собак і котів

👋👩⚕️За нашим багаторічним досвідом роботи з малими хатніми улюбленцями, котами та собаками💯, з повною упевненістю можна стверджувати, що більшість домашніх вихованців 🐩🐈, після 5-7 річного віку мають певні проблеми з зубами в тій чи іншій мірі складності.

❗️Одніми з найчастіших проявів таких проблем у ветеринарній практиці зустрічаються:
1️⃣ наліт;
2️⃣ гінгівіт;
3️⃣ камінь на зубах ;
4️⃣ неприємний запах з ротової порожнини😷;
5️⃣ відмова від прийому їжі;
6️⃣ сильні больові відчуття 🆘 (при деяких захворюваннях);
7️⃣ завчасна втрата зубів у вихованця, що може привести до серйозних складнощів з його здоров’ям❗️, в тому числі і в роботі травної системи організму.

Для деяких порід собак 🐩🐕, характерні генетичні схильності в затримці зміни зубів, а це призводить до формування неправильного прикусу, відсутності корінних зубів. ☝️На жаль, також проблеми з зубами часто зустрічаються і у молодих домашніх тварин.

Ветлікарі нашої клініки використовують ультразвуковий скалер 🤖 для чищення зубного каменю у хатнього улюбленця🐕, а також спеціальні ветеринарні пасти для догляду зубної емалі, а також бормашини та штучні емалі, анестезії та інше.

Запишіться на прийом або задайте питання 👩⚕️🏥ветлікарю, для цього натисніть на посилання нижче 👇 і виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger):
https://taplink.cc/vetpluszp1