Зняття зубного каменю та нальоту у хатніх улюбленців

Зубний камінь у собаки утворюється за відсутності чищення зубів. М’який зубний наліт поступово твердне та перетворюється на зубний камінь. Зняти зубний камінь у собаки може ветлікар, використовуючи ультразвуковий стоматологічний скалер.

Чищення відкладень іноді вимагає седації та виконується спеціальним набором інструментів. Також лікар ветеринар-стоматолог обробляє ротову порожнину тварини антисептиками та полірує собаці чи коту повержню зубів.

Видалення зубного каменю у собак та кішок необхідно не лише з естетичної сторони. Така проблема викликає запалення ясен, призводить до втрати зубів, формування абсцесів та свищів. А ще тварина відчуває біль, що позначається на її поведінці та настрої.

Запишіться на прийом або задайте питання 👩⚕️🏥ветлікарю, для цього натисніть на посилання нижче 👇 і виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger):
https://taplink.cc/vetpluszp1

Можливо Ви шукали: удаление зубного камня и налета у собак, удаление зубного камня у собак, удаление зубного налета у собак, ветклиниказапорожье, ветеринарнаяклиниказапорожье, ветеринарнаяклиника