Як убезпечити домашніх тварин під час спеки ?

Головне – дотримуватися режиму прогулянок і не залишати тварин в закритих задушливих приміщеннях. Екстремально висока ☀️температура може бути небезпечна і для домашніх ??тварин??. Убезпечити їх допоможуть нескладні правила.

  • ✅ Знижуємо температуруГоловна небезпека для тварин влітку – ?тепловий удар. Щоб цього не допустити, вихованця потрібно відвести в прохолодне або добре провітрюється. Ні в якому разі не можна залишати тварину в автомобілі, особливо під прямими сонячними променями.
  • ✅ У тварини завжди повинна бути свіжа ?прохолодна вода. Також рекомендується ретельно стежити за якістю корму: влітку він псується набагато швидше.
  • ✅ Важлива умова в спеку – режим прогулянок. Найкраще підходять ранок і вечір, а опівдні краще перечекати вдома. В цей час варто виключити всі фізичні навантаження.
  • ✅ Ще один спосіб врятувати улюбленця від спеки – підстригти його. Сезонна стрижка допоможе відрегулювати теплообмін і зберегти здоров’я тварини. Слід також пам’ятати, що для багатьох порід кішок і собак необхідний регулярний грумінг незалежно від сезону.
  • ✅ Як боротися з тепловим ударом❓Головні ознаки теплового удару у тварини – млявість, важке хекання з висунутим язиком, тремтіння. В цьому випадку вихованцеві треба дати попити свіжої води і відвести його в прохолодне приміщення. Також можна опустити його лапи в прохолодну, але не холодну воду.

‼️ Поливати тварина з шланга з сильним напором не потрібно – так можна його переохолодити або травмувати.

Запишіться на прийом або задайте питання ?⚕️?ветлікарю, для цього натисніть на посилання нижче ? і виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger):https://taplink.cc/vetpluszp1