Виклик ветеринара на дім

ВИКЛИК ВЕТЕРИНАРНОГО ЛІКАРЯ НА ДІМ

Ветеринарна клініка «ВЕТ-ПЛЮС» м. Запоріжжя надасть швидку ветеринарну послугу вашим вихованцям прямо вдома. Дуже часто, купуючи нового друга, перед нами стоїть питання: «Як показати тварину лікаря, але при цьому не наражаючи його на різні ризики та стреси?»

Відповідь проста: виклик лікаря додому. Це дуже корисна послуга, якщо транспортування складне,  або у тварини слабкий імунітет, адже навіщо ризикувати додатково додаючи стрес організму вихованця, якщо в наш час є такі чудові служби.

Виклик ветлікаря додому дуже зручний у багатьох випадках, а саме:

  • коли ви допізна зайняті на роботі;
  • коли тварина не переносить поїздку у транспорті;
  • коли немає спеціальної переноски, в якій можна доставити хвору тварину на огляд до ветеринарного фахівця;
  • коли ви розраховуєте на додатковий огляд інших ваших вихованців, оскільки існують захворювання, при яких хворіють усі тварини, що живуть на одній території;
  • коли у тварини, у тому числі у віці до трьох місяців, немає профілактичних щеплень;
  • коли потрібно отримати загальну консультацію щодо стану здоров’я тварини, її годування та умов проживання.

Головне – не нашкодити Вашому вихованцю! Не варто займатися самолікуванням.

Викликаючи лікаря, Ви не тільки забезпечуєте своїй тварині зниження ризику для здоров’я, але й убезпечуєте його від стресу, який вихованець отримує при перевезенні та відвідуванні незнайомого місця. Скористатися даною послугою можна за попереднім записом, заздалегідь записавшись, так як часто є відвідувачі в клініці і лікар не може залишити робоче місце за першим дзвінком (виключення-невідкладні стани).

Звісно, вдома можна надати не всі види ветпослуг, але більшість основних є можливість. Саме тому, записуючись по телефону, обговоріть заздалегідь проблему з лікарем. Бувають випадки, коли просто необхідно відвідати клініку – неможливо взяти все обладнання з собою, в цьому випадку лікар Вас проконсультує і дасть відпудну пораду.

Бережіть своїх улюбленців, і вони даруватимуть Вам радість!