Важливість огляду кошенят у ветеринарного лікаря

У перші дні життя кошенят потрібно забезпечити їх огляд ветеринарним лікарем.

Ветеринарний лікар перевірить, чи є у кошенят вроджені дефекти або проблеми зі здоров’ям, що вимагають лікування.

Розлучення кошенят з матір’ю і однопометніков в неонатальному віці може призвести до відставання у фізичному і розумовому розвитку і поведінкових проблем, пов’язаних з агресією.

Дегельмінтизація в перші півроку життя повинна проводитися щомісяця.

Якщо кошеня було придбано у професійного заводчика, тоді потрыбно попросити у старого господаря виписку про щеплення / історію хвороби. До 12 тижневого терміну повинна вже бути проведена перша вакцинація.

На прийомі дістаньте кошеня з переноски. Ветлікар зробить перший огляд. Вивчить стан, вимірює температуру, пальпує внутрішні органи, послухає биття серця, перевірить реакції на зовнішні подразники, огляне очі і вуха. Лікар переконається у відсутності бліх. Найкраще ектопаразитів можна розгледіти на животі.

Спеціаліст ветмедицини після прояснення загальної картини стану здоров’я, або відправить відвідувача додому, призначивши нову зустріч через певний проміжок часу, або запросить зробити щеплення, пройти курс дегельмінтизації та боротьби з блохами.

Запишіться на прийом або задайте питання 👩⚕️🏥ветлікарю, для цього натисніть на посилання нижче 👇 і виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger):
https://taplink.cc/vetpluszp1

Можливо Ви шукали: первый осмотр котенка у ветеринара, первый визит к ветеринару с котёнком, первый прием у врача ветеринара.