Ризик хвороби кішки через зниження імунітету восени

У холодну пору року, починаючи з осіні, для дрібних тварин, таких як кішки та собаки, значно підвищується ризик захворіти через зниження імунітету.

Кішки хворіють на такі складні інфекційні респіраторні захворювання: ринотрахеит, кальцевіроз і вірусна нежить. Ці захворювання зазвичай протікають гостро і вражають дихальні шляхи тварини.

Коли потрібно негайно звернутися до ветеринара? Якщо кішка:

  • кашляє;
  • чхає;
  • у неї з’явилися виділення з носа;
  • течуть сльози;
  • піднялася температура.

Підхопити ці інфекції може кішка будь-якого віку, але не щеплені тварини та кошенята хворіють частіше. Віруси передаються повітряно-крапельним шляхом. Без лікування у тварини можуть з’явитися важкі ускладнення, іноді смертельні.

Не варто плутати ці хвороби зі звичайною застудою і намагатися лікувати своїх вихованців людськими препаратами. Багато з цих ліків небезпечні для тварин, і призначити лікування може тільки ветеринарний лікар після постановки правильного діагнозу. Вірусні інфекції небезпечні своїм швидким розвитком і наслідками несвоєчасно розпочатого лікування. Захистити тварину від цих захворювань можна тільки своєчасними і регулярними щепленнями.

Запишіться на прийом або задайте питання 👩⚕️🏥ветлікарю, для цього натисніть на посилання нижче 👇 і виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger):
https://taplink.cc/vetpluszp1

Можливо Ви шукали: інфекційні респіраторні захворювання у кішок, ринотрахеит, кальцевіроз, ринотрахеит у кошек, калицивирусная инфекция у кошек, ветклиника Запорожье, ветврач запорожье, кальцивироз у кошек симптомы и т.д.