Лабораторні дослідження допомага у встановленні діагнозу

Значну роль у ветеринарній діагностиці захворювань хатніх улюбленців відіграють ветеринарні лабораторні дослідження, які досить добре полегшують питання для більш точного встановлення діагнозу і як наслідок вчасного попередження розвитку хвороби.

В сучасних умовах результати лабораторних висновків мають використовувати в своїй ветеринарній практиці фахівці ветмедицини, тому що аналізи показують поточний стан організму тварини та певних його систем та органів, в тому числі:

  • кровоносної;
  • сечовивідної;
  • нервової;
  • ендокринної, тощо.

Відомо, що за правильної інтерпретації висновків лабораторних досліджень, це надає можливість значно краще зрозуміти та підтвердити свої припущення щодо стану здоров’я пацієнта та призначити необхідну додаткову діагностику та лікування.

Запишіться на прийом до ветеринарного лікаря ‌(Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger), в повідомленні напишіть суть питання та зазначте район м. Запоріжжя, зручніший для Вас (Центр, Бабурка, Космос, Правий берег): https://clx.by/vetplus

Можливо Ви шукали: лабораторна діагностика для тварин, дослідження крові у тварин, біохімічний аналіз крові, общий и биохимический анализ крови у собак, общий анализ крови у собак, анализы у собаки