Коту важко їсти або ковтати? Це може бути одним із симптомів розладу травлення.

Якщо Ви помітили, що у кота є непрохідність стравоходу (це наприклад може бути пов’язано із шерстю), або тонус м’язів не на належному рівні і вони працюють погано , то можливо Ви бачите, що йому важко ковтати їжу.

Іноді не тільки ковтвти, а також і їсти. Улюбленець в таких випадках може взагалі відмовлятися їсти, тому що відчуває біль. Якщо і буде їсти то потроху і через певні зусилля.

Це може призводити до того, що кішка чи кіт можуть відригувати те що щойно намагалися поїсти. Також можете почути відкашлювання через неперетравлені частинки корму, що через певний час накопичився в стравоході.

Розлади травлення у хатніх улюбленців можуть мати різноманітні прояви тому їх потрібно своєчасно та правильно розпізнавати. Якщо Ви їх будете знати, тоді спільними зусиллями з ветлікарем зможете щонайшвидше надати йому належну ветеринарну допомогу!

Запишіться на прийом або задайте питання ?⚕️?ветлікарю, для цього натисніть на посилання нижче ? і виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger):
https://taplink.cc/vetpluszp1

Можливо Ви шукали: кот не ест, Кошка ничего не ест, Кошка отказывается от еды, Почему кошка не ест?