Кіт породи мейкун

Сьогодні ми разом з вами познайомимся із справжнім ласкавим велетнем, який проходить у нас лікування.
Вашій увазі наступний клінічний випадок з нашої ветеринарної практики, філія ветклініки на «Бабурці».

Пацієнт: Ренді, кіт породи мейкун. Вік: 4,5 роки, вага ! 9 кг.


Анамнез: Грибкове враження на шкірі. На шкірі лап, шиї і голови хворого — покриті сірими лусочками і позбавлені шерсті ділянки.


Незважаючи на те, що грибкові захворювання у кішок найчастіше вражають шкіру або слизові оболонки, застосування тільки зовнішніх обробок може бути недостатньо.


Окрім цього, навідь якщо хвороба повністю вилікувана, існує ризик рецидиву, оскільки у грибкових агентів виробляється стійкість до препарату.
Системні протигрибкові захворювання дуже токсичні для кішок. Їх лікування можна проводити тільки після встановлення точного діагнозу під наглядом ветеринара.

Лікування: Зрозуміло, що в кожному конкретному випадку підхід до лікування буде різний, враховуючи індивідуальні фізіологічні особливості та історію хвороби.
Наприклад, з нашої практики є випадки коли для лікування одних пацієнтів досить застосувати лише протигрибкові креми та мазі, а вже в іншому — маємо застосовувати шкіряні антисептики.
У деяких випадках, як із нашим сьогодняшнім велитнем Ренді — може знадобитися застосування системної протигрибкової терапії.

Профілактика: необхідно проводити регулярну обробку приміщення дезінфікуючими розчинами під час лікування і протягом місяця після одужання. Купання з протигрибковими шампунями.
Ветлікар: Олена Богданівна Журба.

Запишіться на прийом або задайте питання ветлікарю, для цього натисніть на посилання нижче і виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger):

https://taplink.cc/vetpluszp1