Чипування хатніх улюбленців

Останнім часом в Україні зросла затребуваність такої ветеринарної послуги, як чіпування тварин. Це пов’язано з бажанням мешканців на час бойових дій виїхати за кордон разом зі своїми улюбленцями. Адже наявність чіпа у тварини є обов’язковою умовою для перетинання державного кордону.

І навіть якщо ви не збираєтесь покидати країну, чіпування собак та кішок в Запоріжжі необхідне, оскільки нерідкі випадки, коли через гучні вибухи перелякані тварини губляться, і їх значно легше знайти, якщо вони чіповані.

Що дає чіпування кішок та собак?

Чіпірування тварин можна робити вже з 1,5-2 місяців разом із першими щепленнями. Наявність чіпа дозволяє:
• вивозити тварину за межі країни;
• підтверджувати право власності на вкраденого або загубленого улюбленця;
• дізнатися контакти власника знайденої кішки або собаки, що підвищує шанси повернення улюбленця.

Важливо! Для виїзду за кордон чіпування тварин необхідно провести раніше останньої вакцинації від сказу, щоб інформація про щеплення потрапила до електронної бази даних.

В чому суть чіпування тварин?

Під шкіру, найчастіше на загривку, вживлюється мікрочіп розміром близько 2х12 мм. За допомогою сканера з нього можна отримати унікальний код, під яким у єдиній електронній базі даних чіпованих тварин міститься вся інформація про особину, а також адреса і телефон власника.

Мікрочіп укладений у капсулу з біосумісного матеріалу, він міцно інтегрується в підшкірно-жирову клітковину і не приносить дискомфорту. Пристрій абсолютно безпечний, він не містить джерело живлення та нічого не випромінює. Служить довічно і не потребує заміни.

Беспосередньо процедура чіпування тварин займає декілька хвилин. Ветеринар після ветеринарного клінічного огляду дезінфікує шкіру та вводить чіп підшкірно через невеличкий прокол одноразовим ін’єктором, після чого заносить інформацію в електронну базу. Місце проколу не потребує повторних обробок.

У воєнний час треба бути готовим до будь-яких несподіванок, тому краще заздалегідь привести свого улюбленця на чіпування до ветеринарної клініки Вет-плюс на Космосі, на Бабурці, на Правому березі та в центрі міста в Запоріжжі. Багатьох цікавить чипирование собак, цена в Запорожье.

Орієнтовно ціна цієї послуги не перевищує середню вартість упаковки корму для собак. Щоб отримати більш детальну інформацію, зателефонуйте нам.

Запишіться на прийом, або задайте питання ветлікарю, для цього натисніть на посилання нижче і виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger):
https://clx.by/vetplus
або
https://taplink.cc/vetpluszp1

Електронна пошта:
vetpluszp1@gmail.com

Карти Google: https://vetkliniki.in.ua/kontakty/

Телефони ветклінік в м. Запоріжжі:

  1. Правий берег: вул.Трегубова 29. тел.(066) 550-53-15, (068) 912-54-68;
  2. Центр: вул. Михайла Гончаренко 5, тел.(066)332-05-02, (067)685-31-01;
  3. Космос: вул. Комарова 1, тел. (050)773-54-79, (097)640-63-79;
  4. Бабурка: вул. Василя Сергієнко, 70, тел. (099) 354-54-59, (068) 372-32-54.