Лікування екзотичних тварин

Чи вважати Вашого вихованця екзотичним тваринам? Все відносно. Для деяких власників навіть ворона вже є дуже екзотичною… З іншого боку, шиншили, кролики, мініатюрних свинки, лисі кішки і собаки, які ще вчора були «екзотичними» сьогодні вже сприймаються звичайними домашніми вихованцями.

Перерахування екзотичних тварин, можна продовжити: миші (летючі), їжачки, соколи і сови, коали і також багато інших. Екзотичні домашні вихованці умовно діляться на наступні основні групи:

  • рептилії і амфібії;
  • гризуни;
  • хижаки;
  • примати.

Примати легко приручаються, непогано, піддаються дресирувальному процесу. Якщо Ви готові клопітно доглядяти за «маленьким і спритним дитинчам», то більш прикольного і розумненького домашнього вихованця, ніж мавпочка Вам буде дуже складно знайти.

Екзотичні тварини, також схильні до різних захворювань, але лікарів що спеціалізуються на екзотичних тваринах дуже мало. Перш ніж купувати такого екзот-вихованця, потрібно ознайомитися з їх поведінкою, усвідомити для себе, який раціон і режим харчування йому необхідні, можливо проконсультуйтеся з фахівцями.

Запишіться на прийом або задайте питання ?⚕️?ветлікарю, для цього натисніть на посилання нижче ? і виберіть зручний для Вас спосіб зв’язку (Viber, Telegram, WhatsApp, Facebook Messenger):
https://taplink.cc/vetpluszp1